اسامی برگزیدگان المپیاد دانشجویی دانشگاه شیراز اعلام شد


به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مرحله‌ نهایی بیست‌وپنجمین دوره‌ی المپیاد علمی دانشجویی کشور در اول اسفندماه ۱۳۹۹، با مسئولیت دفتر استعداد‌های درخشان دانشگاه شیراز، در دانشکده‌ مهندسی دانشگاه شیراز برگزار شد.

به‌علت شرایط ناشی از شیوع بیماری همه‌گیر کرونا، امکان برگزاری این آزمون در اردیبهشت ۹۹ فراهم نشد، از همین‌رو مقرر شد تنها دانشجویان برتر آزمون کارشناسی ارشد سال۹۹ در این آزمون شرکت کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور ۸۳ نفر متقاضی شرکت در مرحله‌ی نهایی این المپیاد را به دانشگاه شیراز اعلام کرده و مقرر گردید این آزمون در صبح و بعد از ظهر روز جمعه یکم اسفندماه ۹۹ برگزار شود. این آزمون با رعایت تمامی قوانین و مقررات دستورالعمل‌های بهداشتی در رشته‌های زبان و ادبیات فارسی، الهیات و معارف اسلامی، علوم اقتصادی، حقوق، علوم تربیتی، شیمی، فیزیک، زیست شناسی، ریاضی، آمار، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی کشاورزی (زراعت و اصلاح نباتات)، علوم جغرافیا، مهندسی مواد، روانشناسی، علوم زمین و طراحی صنعتی در صبح و بعد از ظهر روز جمعه ۱ اسفندماه ۱۳۹۹ به‌صورت همزمان در ۱۲دانشگاه کشور برگزار گردید.

نتایج این آزمون ۸ خرداد‌ماه ۱۴۰۰ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردید.

۱۵نفر اول مرحله نهایی المپیاد سال ۱۳۹۹ که اسامی آن‌ها در سایت مرکز المپیاد اعلام شده (افرادی که نامه معرفی به دانشگاه نگرفته‌اند) و در زمان ثبت‌نام برای شرکت در المپیاد، دانشجو بوده‌اند؛ می‌توانند درخواست استفاده از آیین‌نامه‌های استعداد‌های درخشان مبنی‌بر معرفی به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد در اولین نیم‌سال تحصیلی ممکن را با مشخصات زیر از طریق آدرس ایمیل olympiad@sanjesh.org از ۱۷ خرداد تا ۳۰ ارسال کنند

در ادامه لیست برگزیدگان المپیاد دانشجویی دانشگاه شیراز آمده است. دانشگاه شیراز ضمن تبریک به این دانشجویان عزیز، برای ایشان آرزوی سربلندی و موفقیت‌های روزافزون دارد.

 

 اسامی برگزیدگان المپیاد دانشجویی دانشگاه شیراز اعلام شد
مشاهده منبع خبر بصورت کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *